top of page

Hakkımızda

   Firmamız iş makinaları yedek parça ithalatı üzerine 2010 yılında kurulmuştur. Liman iş makinaları, Sennebogen, Atlas, Gottwald, Linde,Fuchs ve Liebherr orijinal ve oem yedek parça ithalatı ve üretimi yapan firmamız kısa zaman diliminde çok büyük performans göstererek sektörümüzde lider konuma gelmiştir. Act Crane olarak Türkiye’ de liman makinalarını ve ağır hizmet makinalarını ve parçalarını en hızlı şekilde siz değerli müşterilerimize getirmektedir ve servis hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin isteklerini ve taleplerini en iyi ve en hızlı şekilde karşılamaktadır. Müşterilerimiz bizim için çok değerli olduğundan dolayı Türkiye iş makinaları yedek parça pazarının büyük payını almaktayız.

Vizyon ve Misyon

Act Crane olarak;
İçinde bulunduğumuz alandaki güç konumumuz ve sahip olduğumuz kaynaklarımız doğrultusunda sektörün geleceğinin şekillendirilmesinde ana rolü üstlenmek,
Müşteri memnuniyetinin; güvenilir, özverili hizmet anlayışının ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmenin bizi başarıya ulaştıracak en önemli değerler olduğunu bilerek hareket etmek,

Değerlerimiz

  • Müşteri memnuniyetini sağlamak birinci hedefimizdir.

  • Kurum İçerisinde herkes şirketin bir parçasıdır, bu yüzden çalışanların motivasyonu en önemli çıkış noktamızdır.

  • İçinde bulunduğumuz toplum ve çevre lehine hareket etmek temel değerlerimizdendir.

  • Müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve toplumda olan ilişkilerimizde her zaman şeffaf ve açık iletişim temel özelliğimizdir.

  • Karşılıklı güven ve saygı yaratabilmek, iletişim içinde olduğumuz bütün çevremiz için geçerlidir.

  • Değişen dünyaya ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmak; eğitim ve kendini geliştirme kurum kültürümüzün yapı taşlarıdır.

  • Ekip çalışmasına verdiğimiz önem doğrultusunda ana bütünü oluşturan parçaların aynı hedef doğrultusunda hareket etmesini sağlamaktır.

bottom of page