top of page

Periyodik Bakım Anlaşmaları (PBA)

PBA, yani "Periyodik Bakım Anlaşmaları", iş makinenizin usta ve profesyonel eller tarafından periyodik kontrollerinin yapılması, gerekli yağ numunelerinin alınarak analiz edilmesi, gerektiği şekilde yağ ve filtre değişimlerinin yapılarak raporlanması için hazırlanmış özel bakım anlaşması paketlerinin genel ismidir.

Amacımız, siz projenize ve işinize yoğunlaşırken, iş makinenizin yoğun temposunu aksatmadan, periyodik bakımlarını size unutturmak ve gerektiği gibi güvenle yapılmasını sağlamaktır. Düzenli ve profesyonel olarak yapılan periyodik bakımlar, iş makinenizi ağır maliyetli arızalardan ve uzun süreli duruşlardan da korumaktadır.

Özellikle yerleşim yerlerine uzak, farklı noktalarda ve zorlu koşullarda çalışmakta olan iş makinesi kullanıcıları bakım anlaşmalarına ihtiyaç duymaktadırlar. Bu kullanıcılar için özel tasarlanmış, uzman kadrolarımız tarafından periyodik bakım hizmetleri verilmektedir.

Periyodik bakım hizmetlerimiz, avantajlı seçenekler ile kısa ve uzun dönemli olarak yapılabilmekte ve hem bireysel, hem de kurumsal kullanıcıları özellikle gece-gündüz çalışan makinelerin bakım ve bakım malzemesi stoklama sorunlarından kurtarmaktadır.

PBA ile kazanımlarınız;

• Makinalarınızın kullanım ömrünün uzaması
• Ödeme kolaylığı
• Bakım Paketi için ekstra yedek parça indirimi
• Makinanız için "Bakım Sertifikası"
• Muhtemel oluşabilecek büyük arızaların önceden tespit edilmesi
• Yapılan bakımlar, analiz ve tespitler ilgili düzenli rapor alınabilmesi

bottom of page