top of page

Satış Sonrası

ACT CRANE, müşteriyle doğrudan temas sağlamak, yetkili servislere onarım ve eğitim desteği vermek amaçlarıyla 2017 yılında Merkez Servisini hizmete sokmuştur. İstanbul 'da kurulan Merkez Servis kısa süre içerisinde ISO 9001 kalite standartları çerçevesinde çalışmalarına başlamıştır.

Atölyelerimizde makinalarınız bizim emanetimizdir. Makinalarınızın revizyonları için en steril, en geniş imkanlar sağlanmıştır. Operatörleriniz için dinlenme ve makinalarını izleme imkanı olan hobi odamız da hizmetinizdedir. Lütfen takdirlerinizi de şikayetlerinizi de İletişim bölümünden form doldurarak yapınız. Saygılarımızla.

 


LİMAN İŞ MAKİNALARI, SENNEBOGEN, ATLAS, GOTTWALD, LİNDE,FUCHS VE LİEBHERR  MARKALARININ 7/24 TECRUBELİ VE UZMAN SERVİS KADROMUZLA KALİTELİ, GENİŞ SERVİS AĞIMIZLA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEN ONUR DUYARIZ..

ACT CRANE Merkez Servis, eğitimli servis teknisyenleri ve daima orijinal yedek parça kullanımı ilkesi ile uzun süreli makine faydalı ömrü sağlamaktadır. Sürekli gelişim amacına bağlı kalınarak, Merkez Servis destekli eğitim çalışmaları aralıksız devam etmektedir. Yurtdışından veya yurtiçinden mühendislerin verdiği bu eğitimler sayesinde en kısa arıza tespit ve onarım zamanlarına ulaşım hedeflenmektedir.

ACT Crane olarak biz, Satış Sonrası ekibi olarak sizin ihtiyacınızda yanınızda olmayı ilke edindik. Mesai saatleri dışında, resmi tatil günlerinde sizin için ‘Nöbet’ tutmak, bizim için mutluluk verici bir görevdir.

Bizler, sizin makinalarınızın üretkenliğinin ilk günkü gibi sürdürülebilmesi için teknolojinin en son imkanlarından faydalanıyoruz. Departmanımıza çağrınız ulaştığı anda en yakınınızdaki gezici servisimiz şantiyenize ulaşacaktır.

Gezici servislerimizdeki mühendis ve teknisyen arkadaşlarımız size doğru yola çıkarken ihtiyacınızı anında ve yerinde çözebilmek için optimum yedek parçalar ile birlikte gelirler. Sahada yapılan ekspertiziniz ile hasarınızın çözümü makinanızın atölyelerimize getirilmesi sonucunu da verebilir. Bu durumda nakliyeden tutun da her türlü ihtiyacınız tarafımızca çözüme bağlanır.

bottom of page